Як ми намагаємося скинути зайві кілограми? Судячи з усього, при цьому ми керуємося такими поширеними правилами як необхідність споживати овочі, урізати розміри порцій під час прийомів їжі і інтенсивно займатися спортом. Чи не здається вам, що надто шаблонним виглядають ці заїжджені загальні рекомендації? Чи не час спробувати щось по-справжньому нове? Що-небудь, що додало б дещицю ентузіазму у ваші спроби досягти стрункої і підтягнутої фігури. Наприклад, спробувати змінити звичне дієтичне меню; урізноманітнити те, що ви їсте, додавши якісь нові та незвичайні страви; вивчити з блогом https://tomcomp.com.ua/ інші стратегії, які дозволять не лише ефективно скинути вагу, а й регулярно стежити за ситуацією таким чином, щоб залишатися завжди в курсі того, що відбувається з вашим тілом.

Поради про те, як схуднути, які ви ніколи не чули

Ви колись пробували ячмінь на сніданок?

Шведські дослідники виявили, що споживання такого продукту, як ячмінь на сніданок, може допомогти контролювати нормальний рівень цукру в крові. Відбувається це тому, що ячмінь, як і жито, характеризується низьким показником глікемічного індексу, тобто, ці продукти не призводять до утворення цукру в крові з такою швидкістю, як це відбувається, зазвичай, після прийому інших вуглеводів. Саме поняття – глікемічний індекс, що демонструє здатність вуглеводу перетворюватися на кров’яну глюкозу. Таким чином, вашому організму немає необхідності відчувати виснажує його додаткове навантаження, пов’язане з переробкою зайвого цукру в крові. Щоправда, необхідно пам’ятати, що найбільшу користь здоров’ю принесе не той ячмінь, який зазнав технологічної обробки. Навпаки – намагайтеся уникати у вашому раціоні перероблений ячмінь, як, наприклад, страви з ячмінної крупи тощо.

Додати трохи поживних речовин у ваш нудний салат!

Поширена помилка, яку роблять багато людей, які дотримуються різних дієт, полягає в тому, що вони не додають жодних поживних складників у свої дієтичні страви. Звичайно, подібні страви допоможуть вам споживати менше калорій, але залишать вас голодними, як би ви не намагалися наїстися. Саме тому варто додати до свого звичайного пісного салату трохи білків і так званих здорових жирів. Додайте туди, наприклад, трохи пресованого свіжого сиру, подрібненого на тертці. Це дозволить вам вбити одразу двох зайців. По-перше, ви отримаєте з цим продуктом необхідну кількість білка та кальцію, а по-друге, ви нарешті зможете відчути насичення!

Поради про те, як схуднути, які ви ніколи не чули

Перекушуйте фруктами та овочами

Якщо вам набридло щоразу витрачати час на нарізування та приготування овочів та фруктів для ваших здорових сніданків, обідів та вечерь, має сенс заготовити їх заздалегідь та заморозити у своєму холодильнику. Звичайно, завжди мати на столі свіжоприготовлені овочі – це і поживніше, і корисніше. Але й розморожені варіації таких продуктів – не найгірший варіант порівняно зі всякими несмачними крекерами та млявими печивами. Ви навіть можете заздалегідь приготувати достатню кількість цих продуктів, щоб не витрачати свій час, і легко перекусити, як тільки зголоднієте. Додайте такі овочі в суп, салати або жуйте їх у сирому вигляді!

Корисна їжа – великі тарілки!

Ви, мабуть, не раз чули про необхідність контролювати розміри порцій, викладаючи їжу на маленькі блюдечка замість звичайних тарілок. Що робити тоді з великими тарілками? А ось великі тарілки не варто складати в коробку і прибирати їх у найдальший кут на антресолях. Найкраще використовуйте їх під салати. Адже салати – це єдина радість у житті людини, що сидить на дієті, коли немає необхідності обмежуватися розмірами порцій і тарілок!

Чай з листя банабу

Ні, це не друкарська помилка – мова дійсно йде про чай з листя банаба, а не банана. Немає необхідності повторювати, що високий рівень цукру в крові призводить до відкладення зайвих кілограмів і здатний спровокувати розвиток діабету в деяких випадках. А ось напій з листя банаба – дивно корисної рослини, поширеної в Індії, на Філіппінах і в Південно-Східній Азії – має просто унікальні властивості, що дозволяють без будь-яких зусиль нормалізувати рівень цукру в крові.

Поради про те, як схуднути, які ви ніколи не чули

Одяг, що облягає – індикатор процесу схуднення

Як ви зазвичай фіксуєте успіх, який вам вдалося (або не вдалося!) досягти у процесі дотримання дієти? Вимірюєте обсяг талії рулеткою? Стаєте на ваги? Це ж банально! Напевно у вас у гардеробі завалялася улюблена штучка (наприклад, штани, що обтягують), яку ви закинули з тієї простої причини, що вона на вас не налазить останнім часом. Рекомендуємо одягати цю річ кожні вихідні та вибиратися вранці на прогулянку. По-перше, це буде добрим стимулом продовжувати дотримуватися дієти; по-друге, без будь-якої рулетки і ваг ви зможете контролювати процес схуднення, і, у разі чого, інтенсирувати його, або, навпаки – припиняти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *