Ловити випадковий погляд, кидати крадькома свій погляд, як би ненароком тримати вільним одне місце біля себе в корпоративній їдальні і іноді перехоплювати своєю рукою під столом її (його) руку – що ж, це лише невинні вчинки, які дозволяють собі на роботі безрозсудні співробітники, які зважилися на службовий роман. Це так хвилює, дурманить і хвилює уяву! З іншого боку, якщо інформація про ваш зв’язок стала надбанням колективу (а ви цього дуже не хотіли!), то ваші справи погані – замість романтики ви отримаєте повний чуток та пересудів тераріум. Пропонуємо до вашої уваги кілька простих порад на тему, як уникнути цих самих пересудів (якщо, звичайно, ви не хочете зробити свої відносини надбанням громадськості). Також цікаві статті про відносини читайте тут https://shashlichok.org.ua/.

Як зберегти його таємно від колег - службовий роман

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПРИ СЛУЖБОВОМУ РОМАНІ

Утримайтеся від знаків уваги

Як правило, найважливіший момент для будь-якого службового роману, і для тієї пари, яка собі його дозволила, полягає в тому, щоб сам факт стосунків якнайдовше залишався непоміченим колегами. Для цього потрібне повне володіння собою: повірте, навіть простий підморг або випадковий дотик рук не залишиться без уваги! Обов’язково знайдеться хтось, хто зафіксує ці несподівані прояви уваги та зробить правильні висновки – саме ті, яких вам хотілося б найменше. А вже про те, щоб пообжиматися або поцілуватися десь у тісному закутку, біля ксероксу, і зовсім забудьте – вас обов’язково хтось помітить, рано чи пізно.

Проводьте час із колегами

Хочеться побалакати в хвилини перерви з предметом свого кохання, поділитися яблучком чи апельсином, випити чашку чаю чи кави? Забудьте, якщо ви не хочете, щоб про ваші стосунки дізналися колеги. Навпаки – якщо ви хочете успішно приховувати свій службовий роман якомога довше, проводьте якнайбільше часу з колегами, на очах. Більше того – приділяючи основний час спілкуванню з колективом, ви отримаєте море корисної інформації, з якої (як знати!) може почерпнути нові відомості про предмет свого кохання.

Як зберегти його таємно від колег - службовий роман

Не зловживайте відгулами та лікарняними!

Як знайти час у розпал робочого дня, щоб провести його вдвох? А ще краще, як виділити для цього цілий день? Правильно: треба взяти відгул, а ще краще – лікарняний! Вдасться і гроші зберегти, і відпочити як слід. Також можна вигадувати заходи, що збігаються за часом поза офісом, які дозволять вам обом відлучитися на деякий час, щоб провести його, скажімо, в кафе. Інший чудовий спосіб зробити все можливе, щоб у вас збігся період відпусток. Та мало що ще можна придумати! Але є одне “але”: як показує практика, якщо регулярно викидати такі коліна, ваші “шпигунські ігри” дуже скоро розкусять – особливо у невеликому колективі. Крім того, ваш шеф напевно зверне увагу на загострення “болючих станів” одразу у двох співробітників протилежної статі. Вдруге разом піти на лікарняний без підозр вам навряд чи вдасться!

Будьте обережні з листуванням!

Що може бути більш природним у сучасному комп’ютерному світі для двох закоханих, ніж листування у чатах чи обміну листами за допомогою електронної пошти? Але, повірте, все не так просто, як вам здається! У більшості офісів, де є комп’ютери, є і відділ інформаційних технологій, у якого, крім основних завдань, напевно, є ще й таке завдання – зробити так, щоб ваш безпосередній керівник міг у будь-який момент зайти на ваш комп’ютер або перевірити вашу електронну пошту. Втім, навіть якщо ваш шеф не стане цього робити так часто, про ваш зв’язок зможуть дізнатися самі співробітники цього відділу – а там уже, повірте, трохи залишилося, щоб решта ваших колег дізналася про ваші романтичні стосунки. Використовуйте, на крайній край, мобільні телефони для листування, якщо вже зовсім німеться!

Як зберегти його таємно від колег - службовий роман

Зберігайте професіоналізм!

Дуже часто відбувається так, що службовий роман, що трапляється між двома співробітниками, які працюють на паралельних посадах, призводить до звільнення одного з них з вини іншого. Нічого дивного – в реаліях сучасних ринкових відносин людина людині далеко не брат, а справжнісінький конкурент. І поки ви будете витати в хмарах, насолоджуючись почуттям закоханості, і забувши про ваші безпосередні обов’язки, ваш предмет любові може залишити вас без улюбленого місця роботи, перехопивши якийсь перспективний проект, наприклад. Висновок простий: кохання любов’ю, а справа має бути на першому місці.

Що робити при розриві стосунків?

Розрив відносин завжди переживається дуже важко – незалежно від того, чи йдеться про відносини на роботі, чи поза нею. У цій ситуації найкращим виходом для вас обох буде обговорення ситуації, і вироблення шляхів виходу з неї з найменшими неприємними наслідками для обох сторін. Звичайно, хтось із вас може поміняти місце роботи, але хто буде готовий зробити такий шляхетний вчинок? Якщо це не ви – тоді обговорення ситуації залишається єдиним виходом. Втім, є й інший вихід, який ніколи не змусить нікого з вас приймати важкі рішення – не заводьте романів за місцем роботи!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *